Ďakujeme za váš názor! Sme radi, že sme splnili vaše očakávania Pomôžte nám vybudovať si dôveryhodnosť a osloviť nových zákazníkov Ohodnoťte nás v službe Google
Nedodržaní cas dodania ,žiadne upozornenie ze budu meškať z dodaním a pri doručení žiadne ospravedlnenie za hodinové meskanie...inak v poriadku chuť bola dobra ako vždy