Recenzie

Ďakujeme za chutné jedlo a rýchle doručenie!

Tomáš

Nedodržaní cas dodania ,žiadne upozornenie ze budu meškať z dodaním a pri doručení žiadne ospravedlnenie za hodinové meskanie...inak v poriadku chuť bola dobra ako vždy

Alena